Sepetim ( 0 )

KURUMSAL

 

Makeks  Gıda,  1998 yılında gıda üretim ve paketleme makinelerinin ihracatı ile ticarete başlamıştır. 2004 yılından sonra, baharat ve gıda katkı maddelerini Nestle, Unilever, Pınarsüt, Tat Konserve, Tukaş gibi Türkiye’nin lider gıda üreticilerine tedarik etmektedir.

 doganinbahcesi.com  bir Makeks . Gıda. Ltd. Şti. girişimidir. Havancızade ve Botanika tescilli markalarımızdır.Havancızade Yulaf Kepeği 500gr tüm Carrefour ve Carrefour Express Mağazalarında satışa sunulmuştur.

           Makeks Gıda, doganinbahcesi.com ile, bu güne kadar edindiği tecrübeyi kullanarak, kaliteli, doğal ürünleri ; küçük , büyük fark etmeksizin her ölçekte gıda üreticilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

            Bu sitede bulunan bütün gıda ve gıda desteği ürünler  ürünler; mühendis ve tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımız tarafından titizlikle seçildikten sonra bilimsel süzgeçten geçirilmiş, anlaşılır bilgilerle desteklenmiştir.

Ürün seçimindeki prensiplerimiz:
- Doğanın bir parçası olduğumuzun sorumluluğuyla, doğaya en az zarar veren üretim proseslerini kullanan firmaların ürünleri
- İlgili bakanlıklardan gerekli izinleri alınmış olan ürünler
- Etkinliği geleneksel kullanıma dayalı olan ürünlerden, etki bakımından geri dönüşleri iyi olanlar
- Doğru zamanda, temiz bölgelerden toplanıp, doğru kurutma yöntemleri kullanılarak kurutulmuş, doğru tanımlanmış bitkisel ürünler
- Etkinliği, hayvanlar üzerinde test etmeyen firmaların ürünleri

 

 Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.